O nas

Właściciel

Lat w branży

Lat jako Vistar

Nagród branżowych

Rodzina, doświadczenie, kwalifikacje

Jesteśmy firmą rodzinną założoną przez osoby z długoletnim doświadczeniem w branży odzieżowej, działającą na rynku od 2007 roku. Jako kontynuacja wysokojakościowej obsługi produkcji renomowanych firm: Modena, Vistula zachowujemy kompletny i wysokiej klasy serwis.

Zatrudniamy fachowców o najwyższych kwalifikacjach
i umiejętnościach, zdobytych w wiodących zakładach specjalizujących się w konfekcjonowaniu głównie
odzieży męskiej.

Wsparcie, badania, prototypowanie

Wykonujemy wszystkie działania przygotowawcze, konieczne do uruchomienia masowej i indywidualnej produkcji: garniturów, marynarek, żakietów, spodni, płaszczy, kurtek. Samodzielnie pozyskujemy kontrahentów dla których fachowo zabezpieczamy dobór dodatków krawieckich.

Przyjmujemy i testujemy surowce otrzymane od klientów oraz zakupione przez Vistar. Przygotowujemy prototypy produkcyjne i kolekcje handlowe.

Dokumentacja, jakość, odbiór

Opracowujemy zgodnie z wymaganiami Klienta dokumentację, a kompletne zlecenia produkcyjne realizujemy u partnerów produkcyjnych specjalizujących się w danym asortymencie w Polsce.

Realizacje lokujemy w miejscach o dużych tradycjach i o wysokiej klasie wytwórczej. W trakcie produkcji kontrolujemy jej jakość i przebieg na każdym etapie oraz dokonujemy odbioru końcowego zgodnie z wymaganiami klienta.

> <

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia, które zdobywa Vistar, są potwierdzeniem najwyższej jakości garniturów produkowanych na rynek eksportowy i krajowy. Budują prestiż firmy i rokrocznie pomagają w nawiązywaniu relacji biznesowych, zarówno z Klientami B2B, jak i Indywidualnymi.