O nas

 

Vistar – firma z tradycjami

Vistar tworzą ludzie, dla których krawiectwo jest prawdziwą sztuką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Właścicielka Iwona Starek, posiada wyższe wykształcenie w kierunku włókienniczo – odzieżowym, dzięki czemu perfekcyjnie łączy teorię z praktyką. Jej wiedza, doświadczenie oraz pasja kreowania wyjątkowych garniturów sprawiają, że Vistar odnosi spektakularne sukcesy nie tylko w Polsce. Odzież biznesowa i ceremonialna produkowana przez firmę Vistar znalazła także uznanie prawdziwych dżentelmenów na wielu europejskich rynkach oraz w Ameryce Północnej.

Lat

Pokolenia tradycji

Kierunki eksportowe

Made to Measure

Jedną z tajemnic najwyższej jakości garniturów Vistar jest praca w systemie Made to Measure sygnowana logo Vistar. M2M to elitarny program, który zapewnia luksusowe, indywidualne garnitury szyte na podstawie dokładnie pobranej miary.
Firmę Vistar tworzą wyłącznie najlepsi fachowcy, którzy podzielają pasję i wizję właścicieli. Służą oni radą na wszystkich etapach realizacji garnituru tak, by był on perfekcyjny w każdym detalu.
Co ważne, wszystkie garnitury Vistar powstają z wysokogatunkowych tkanin, które pochodzą z najlepszych europejskich manufaktur. To sprawia, że gwarantują poczucie lekkości oraz doskonały komfort noszenia.

Iwona Starek: „Sztuki krawieckiej uczyłam się od najmłodszych lat pomagając w warsztacie krawieckim mojego taty, który nauczył mnie nie tylko jej tajników, ale także przekazał szacunek do wykonywanego zawodu”

 

Za jakość garniturów ręczymy ręczymy naszym 35 letnim doświadczeniem.

Jesteśmy pewni naszych umiejętności i gwarantujemy pełne zadowolenie każdego z naszych Klientów oraz najkrótszy z możliwych podczas szycia na miarę czas realizacji Państwa zamówienia.

Wszelkie dane kontaktowe oraz adres siedziby naszej firmy, która mieści się w Krakowie, znajdziecie Państwo w zakładce „Kontakt”.