Ślub

 

Ten ważny dzień

Ambicją twórców firmy Vistar jest to, by każdy Pan Młody prezentował się elegancko i dorównywał szykiem swojej ukochanej. Dlatego oferta o charakterze ślubnym jest szczególnie istotna.

Iwona Starek, współwłaściciel firmy Vistar: „Uszyty na miarę garnitur ślubny to najlepszy sposób na podkreślenie wyjątkowej osobowości i pewności siebie prawdziwego mężczyzny!"

 

Korzyści z uszycia garnituru na miarę

Zaletą wyboru szytego na miarę garnituru ślubnego jest możliwość idealnego dopasowania stroju do każdej, nawet nietypowej, sylwetki. Zapewniamy możliwość wyboru z szerokiej gamy luksusowych tkanin oraz dodatków, które sprawią, że zamówiony w naszej firmie garnitur ślubny będzie w 100% zgodny z oczekiwaniami i indywidualnymi potrzebami każdego Pana Młodego. Wykonany z najlepszych tkanin strój zapewni gwarancję lekkości, komfort noszenia oraz możliwość wieloletniego użytkowania. Ze względu na fakt, iż proces tworzenia idealnie dopasowanej odzieży wymaga czasu, zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy już na samym początku planowania uroczystości ślubnych i weselnych. Czas realizacji zamówienia w programie Made to Measure to około 4 – 8 tygodni.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  1. Idealne dopasowanie
  2. Nieoceniona wygoda
  3. Podkreślenie atutuów
  4. Nadanie charakteru

Warto pamiętać, że wybór jednego z masowo produkowanych garniturów ślubnych i strojów wizytowych wyklucza zyskanie idealnie dopasowanego ubioru. Oferta ślubna Made to Measure by Vistar jest natomiast gwarancją indywidualnego podejścia i perfekcyjnego uszycia garnituru pod konkretną sylwetkę Klienta.