Szycie na miarę

 

Made to measure

Made to Measure to filozofia pracy firmy Vistar, która gwarantuje kreację niepowtarzalnych, indywidualnie zaprojektowanych garniturów. Odpowiednio skrojony garnitur jest bowiem niczym „druga skóra” mężczyzny.

Jak powstaje garnitur na miarę?

Made to Measure by Vistar spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów:
• Ekspert Vistar zdejmuje dokładny wymiar z Klienta.
• Doświadczenie, znajomość najnowszych trendów oraz przede wszystkim rozmowa z Klientem pozwalają specjaliście Vistar doradzić optymalny krój, model oraz tkaninę. Dzięki temu garnitur podkreśla indywidualny styl, eksponuje mocne strony sylwetki, jednocześnie tuszując jej ewentualne słabości.
• Zawsze jest miejsce na co najmniej jedną przymiarkę, podczas której sprawdzane są wszystkie detale i poczucie komfortu Klienta. W razie potrzeby nanoszone są poprawki.
• Jedyny w swoim rodzaju garnitur gotowy jest po 4-8 tygodniach, w zależności od użytych materiałów i kroju.

marynarka 1
marynarka 2
marynarka 3
marynarka 4
marynarka 5
marynarka 6
marynarka 7
marynarka 8
marynarka 9
marynarka 10
marynarka 11
marynarka 12
marynarka 13
marynarka 14
marynarka 15
marynarka 16
marynarka 17
marynarka 18
marynarka 19
marynarka 20
marynarka 21
marynarka 22
marynarka 23
marynarka 24
marynarka 25
marynarka 26

Made to Measure pozwala spełnić każde wymaganie Klienta i daje poczucie niepowtarzalnej „ręcznej roboty”. Zarówno w klasycznym, ponadczasowym stylu, jak i z dodatkiem awangardowych zabiegów na żądanie Klienta, takich jak np. umieszczenie indywidualnych monogramów wewnątrz marynarki.
Przede wszystkim jednak Made to Measure by Vistar pozwala stworzyć garnitur podkreślający indywidualne atuty sylwetki i ukryć jej ewentualne mankamenty. Właśnie dlatego Klienci czują się w garniturach Vistar niepowtarzalnie doskonale.